V červnu jsme dohrávali převážně nová alba starých klasiků. Za zmínku v první řadě určitě stojí nové album s názvem Stroj času od kapely Žlutý Pes , které bylo pokřtěno 30. dubna v Lucerna Music Baru. Jedná se především o staré písně, která byly ovšem zvěčněny na hudebním nosiči až v současnosti. Sama kapela uvádí, že se jedná o “zlatý poklad”.

Další horkou novinkou, kterou jsme v tomto měsíci do našich jukeboxů dohráli je deska Corazón od latinského rockového kytaristy Santany. Deska je nazpívána španělsky a poslechnout si na ní můžeme také zajímavé hosty, které Santana přizval ke spolupráci. Jako ochutnávku lze uvést Pitbulla, Juanese i Romea Santose.

Mezi novinkami ale můžeme nalézt také podstatně mladší interprety, nové album s názvem Sheezus vydává také Lily Allen. Na album se celkem nachází 12 písní, které představují kombinaci popu s elektronikou. Od vydání poslední desky It’s Not Me, It’s You této talentované zpěvačky již uplynula poměrně dlouhá doba, a toto album patří mezi velmi očekávané.

Tento měsíc byla také dohrána nová alba od Anastacia, Coldplay, Fatboy Slim, Lykke Li nebo Tori Amos. Z českých interpretů potom od Michala Hrůzy, Lipa a Hany Zagorové.