Aplikace, která uživatelům, umožní ovládat jukebox z displeje mobilního telefonu, tabletu či notebooku, se jmenuje Jukebox.zone.

Návod k použití:

Po příchodu do provozovny s jukeboxem se nejprve připojte na místní wifi se kterou vám poradí barman/hospodský.
Poté ve svém internetovém prohlížeči na mobilním telefonu (tabletu, notebooku) zadejte adresu app.jukebox.zone, případně načtěte QR kód. Na otevřené stránce zvolte možnost dle zařízení které používáte. (Android, iOS).

Nyní vhoďte do jukeboxu (v koutě stojícím) klasickým způsobem obnos, který plánujete utratit. Tlačítkem nebo na displeji dotykového jukeboxu zvolte možnost „MOBIL“. Jsou-li již v jukeboxu vhozené peníze, objeví se možnost “Převod kreditu do mobilu”. V opačném případě nějaké mince vhoďte.

Popup obrazovky jukeboxu

Převod kreditu na mobil. Nedostatečný kredit.

Rozevřete menu aplikace JUKEBOX.ZONE (vlevo nahoře) a zvolte položku „Převod kreditu z JB“ (druhá položka odspodu). Zadejte čtyřmístný pin z obrazovky jukeboxu a potvrďte.

Převod kreditu do mobilu. Popup na obrazovce jukeboxu vyzývá hráče k převodu kreditu na mobil. Nedostatečný kredit. Vhoďte do jukeboxu peníze. přes PIN, nebo přes QR kód.

Tím se z jukeboxu do Vašeho mobilu přenese počet kreditů, odpovídající vhozenému obnosu.

Nyní již můžete z aplikace ve svém mobilu (tabletu, notebooku) vybírat a spouštět písničky z jukeboxu přímo od stolu.

Na úvodní stránce aplikace Jukebox.zone v mobilním telefonu (tabletu, notebooku) najdete také položku „Nastavení“. Po přidání kreditu zde vložíte své jméno nebo přezdívku, které se pak budou ostatním návštěvníků zobrazovat jako DJ (diskžokej) XY (= vámi vložené jméno nebo přezdívka).

Volbou položky „TOP DJs“ na úvodní stránce aplikace Jukebox.zone v mobilním telefonu (tabletu, notebooku) zjistíte, kdo v daném jukeboxu pustil nejvíc písniček.

Nyní jste připraveni najít pomocí „Vyhledávání“ (druhá položka v menu) Vaši oblíbenou písničku.