Aplikace, která uživatelům, umožní ovládat jukebox z displeje mobilního telefonu, tabletu či notebooku, se jmenuje Jukebox.zone.

Návod k použití:

Po příchodu do provozovny s jukeboxem se nejprve připojte na wifi s názvem “jukebox.zone”.
Poté ve svém internetovém prohlížeči na mobilním telefonu (tabletu, notebooku) zadejte adresu www.jukebox.zone, čímž spustíte aplikaci pro ovládání jukeboxu.

Nejprve vhoďte do jukeboxu klasickým způsobem obnos, který plánujete utratit. Tlačítkem nebo na displeji dotykového jukeboxu zvolte možnost “MOBIL”. Nejsou-li vhozené peníze, vyskočí hláška “Nedostatečný kredit”.

Jsou-li již v jukeboxu vhozené peníze, objeví se možnost “Převod kreditu do mobilu”.

Popup obrazovky jukeboxu

Převod kreditu na mobil. Nedostatečný kredit.

Převést peníze do mobilní aplikace můžete dvěma způsoby. Nafocením QR kódu nebo natypováním čtyřmístného kódu z obrazovky jukeboxu do mobilu.

Převod kreditu do mobilu. Popup na obrazovce jukeboxu vyzývá hráče k převodu kreditu na mobil. Nedostatečný kredit. Vhoďte do jukeboxu peníze. přes PIN, nebo přes QR kód

Tím se z jukeboxu do Vašeho mobilu přenese počet kreditů, odpovídající vhozenému obnosu.

Nyní již můžete z aplikace ve svém mobilu (tabletu, notebooku) vybírat a spouštět písničky z jukeboxu přímo od stolu.

Na úvodní stránce aplikace Jukebox.zone v mobilním telefonu (tabletu, notebooku) najdete také položku “Nastavení”. Po přidání kreditu zde vložíte své jméno nebo přezdívku, které se pak budou ostatním návštěvníků zobrazovat jako DJ (diskžokej) XY (= vámi vložené jméno nebo přezdívka).

Menu jukeboxu na displeji mobilu

Volbou položky “TOP DJs” na úvodní stránce aplikace Jukebox.zone v mobilním telefonu (tabletu, notebooku) zjistíte, kdo v daném jukeboxu pustil nejvíc písniček.