kabát4

V každoročních statistikách nejhranějších písní v našich jukeboxech se kapela Kabát vždy drží na nejvyšších příčkách (viz. Nejhranější hudba v jukeboxech roku 2013). Není proto velkým překvapením, že sobotní koncert této kapely slavil u fanoušků velký úspěch.

Přestože hudební kritici se k výběru repertoáru staví poněkud rozpačitě, veškeré náležitosti velkého koncertu Kabát splnily na vysoké úrovni. Úžasná scéna, brilantní zvuk, světelné efekty a dokonce i pyrotechnika, to vše jste mohli na Vypichu vidět na vlastní oči.

Kapela Kabát je bezpochyby českým fenoménem, a i když její úspěch je povětšinou přisuzován jednoduchým textům a chytlavým melodiích, nelze popřít vývoj, kterým kapela během období své působnosti prošla. A protože fanoušci očekávají své oblíbené hity, písně oduševnělejší a také staré klasiky, dvě hodiny byly nabité muzikou k prasknutí.

Pokud jste přesto svou oblíbenou píseň od Kabátů na koncertě nezaslechli, neváhejte si ji pustit v jukeboxu, kde najdete všechny zásadní desky této kapely:

KABÁT – BANDITI DI PRAGA\

KABÁT – CORRIDA\

KABÁT – DĚVKY TY TO ZNAJ\

KABÁT – DOLE V DOLE\

KABÁT – GO SATANE GO\

KABÁT – MÁ JÍ MOTOROVOU\

KABÁT – SUMA SUMÁRUM – KONCERT\

KABÁT – SUMA SUMÁRUM\

KABÁT – ZEMĚ PLNÁ TRPASLÍKU\.