Nástěnné jukeboxy se právem řadí do kategorie nejspolehlivějších, ale i nejoblíbenějších jukeboxů. Přesto i tyto stroje prošly v poslední době několika úpravami, které by měly zlepšit jejich funkčnost a zpřístupnit ovládání uživatelům. Nyní jukebox můžeme najednou připojit k dvěma televizím a nemusíme se obávat ani výpadku elektrického proudu, v případě jakéhokoli přerušení přehrávání se automaticky obnovují nejen kredity, ale i skladby.
Renovací prošel i samotný design jukeboxů, nyní jsou k dispozici dvě varianty, a to bílá a černá. Celkově stroje již nejsou blikajícími krabicemi, které se krčí někde v rohu, právě naopak. Nový, čistý design způsobil, že jukeboxy se skvěle vyjímají i v moderních interiérech.
Jukebox lze ovládat buďto tlačítky a nově také dotykovým ovládáním. Nalezneme zde také všechny staré a oblíbené funkce přehrávání, jako nastavení vlastního play listu a možnost předbíhání písní nebo ztlumení hudby na noční režim. Jukeboxy jdou s dobou a představují se v novém a moderním plášti, a nezbývá než doufat, že jejich uživatelé budou spokojeni.